Technické služby Malá Haná - Systém odděleného sběru materiálově využitelných odpadů – II. etapa

Typ: ostatní

Technické služby Malá Haná

Systém odděleného sběru materiálově využitelných odpadů – II. etapa

Díky projektu podpořenému z Operačního programu Životní prostředí, který realizuje dobrovolný svazek obcí Technické služby Malá Haná, získá naše obec nádoby na tříděné odpady. Cílem tohoto projektu je snížit množství směsného komunálního odpadu a zvýšit množství recyklovatelných odpadů jako je papír, plast, bioodpad nebo sklo. Tyto druhy odpadů mohou být surovinou pro výrobu dalších výrobků a tedy nekončit bez využití na skládkách nebo spalovnách odpadů.

Realizací tohoto projektu se navýší kapacita systému separace a svozu tříděných odpadů.

EU Fond soudržnosti Státní fond životního prostředí ČR

Tento projekt je spolufinancován Evropskou unií - Fondem soudržnosti v rámci
Operačního programu Životní prostředí.

Vytvořeno: 2. 12. 2019
Poslední aktualizace: 2. 12. 2019 15:32