Projekt OBEC OBČANŮM

Typ: ostatní
Projekt OBEC OBČANŮM umožní ušetřit občanům Svitávky na energiích v průměru 5250 Kč ročně

Obec občanům

Občané Svitávky se nyní mohou připojit k více než 68 000 domácnostem a 570 obcím po celé České republice využívajících výhod úspěšného celorepublikového projektu s názvem Obec občanům.

Projekt si klade za cíl vytvářet obcím a domácnostem volné finanční prostředky, které umožní zlepšovat prostředí v obcích a městských částech. Mezi obce, které se již do projektu zapojily, patří Hustopeče, Čebín, Pohořelice, Moravany a mnohé další. V první fázi projektu proběhne hromadná energetická soutěž na levnější dodávky elektřiny a zemního plynu.

Celý proces realizace úspory je navíc zcela jednoduchý, jelikož veškerý administrativní a klientský servis vyřizuje partner projektu společnost Terra Group, která je zároveň garantem kvality projektu.

ZAPOJTE SE A ZÍSKEJTE VÝHODNĚJŠÍ ENERGIE

Občané Svitávky se mohou zapojit a ušetřit v průměru 5 250 Kč. Přihlášku pro domácnosti můžete vyplnit na webu www.svitavka.obecobcanum.cz nebo telefonicky s koordinátorem projektu panem Lubomírem Šmerdou na tel. čísle: 739 593 558.

Vytvořeno: 20. 7. 2017
Poslední aktualizace: 3. 10. 2017 23:12